Tak pracujemy

Tak pracujemy

Pierwszy etap to ocena stanu podłoża pod wylewki anhydrytowe. Takie podłoże jest o wiele bardziej wymagające niż pod tradycyjne wylewki cementowo-wapienne.

Szacujemy czas potrzebny do wykonania wszelkich korekt, zanim rozpoczniemy proces wylewki. To istotne dla inwestorów, dla których liczy się każdy dzień.

Dbamy o to, aby efekt końcowy był jak najbardziej satysfakcjonujący, także wizualnie. Odkurzając, pozbywamy się cząstek styropianu, który ma tendencje do „wypłynięcia”.

Szalunki, poprawa dylatacji, dodatkowe mocowanie rur grzewczych, odkurzanie podłoża – liczy się dla nas każdy szczegół. Dzięki temu na etapie samego lania możemy skupić uwagę na precyzyjnym wykonaniu wylewki.

Dokładne pomiary pozwalają nam oszacować na wstępie ilość potrzebnego materiału, a także wyznaczyć miejsce dylatowania powierzchni.

Niwelacja podłóż – kluczowy etap, w trakcie którego wyłapujemy każdą nierówność podłoża. Tu nie ma miejsca na kompromisy – liczy się każdy milimetr. Niwelator PFT na ciecz – niwelacja tym urządzeniem pozwala na wyznaczanie dokładnego poziomu wylewanego anhydrytu.

Dobry jakościowo materiał to gwarancja wytrzymałego podkładu podłogowego. Wcześniejsze zabezpieczenie stolarki okiennej pozwala na swobodne położenie wylewki – bez strachu o jej ewentualne zabrudzenie.

Ręczne przemieszanie wylewki i nasz cel prawie osiągnięty! Poziom wylanego anhydrytu do samego końca znajduje się pod stałą kontrolą.

Tepowanie wylewki – etap, w którym powoli krystalizuje się efekt końcowy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z firmą Akustik specjalizującą się w anhydrytowych wylewkach samopoziomujących.

Akustik – Jaworzno
Bogdan Morytko
ul. Wandy 60/44
43-600 Jaworzno

501 041 092

biuro@akustikwylewki.pl