Sucha zabudowa

Sucha zabudowa

Sucha zabudowa to jedno z najbardziej uniwersalnych rozwiązań budowlanych. To z jej pomocą oferujemy swoim Klientom wykończenie ścian i sufitów czy stworzenie zabudowy poddasza. Elementami suchej zabudowy są płyty gipsowo-kartonowe: lekkie, duże, wygodne w montażu i podlegające łatwej obróbce. Ich zaletą jest wysoka ekologiczność, a także świetna izolacja cieplna i akustyczna. To odpowiednie podłoże pod farbę, tapety czy glazurę (pozwala ukryć wszelkie nierówności ścian, głównie w starym budownictwie).

Sucha zabudowa posiada niemalże nieograniczone zastosowanie w obrębie wykończenia wnętrz. Rewelacyjnie sprawdza się na drodze tworzenia pomieszczeń nowoczesnych – kształtowania pięknych mieszkań i funkcjonalnych biur. Będzie również dobrym rozwiązaniem dla hoteli, centrów handlowych czy obiektów sportowych. Z ponacinanych płyt lub ze specjalistycznych płyt giętych można na sucho i sprawnie wykonywać np. powierzchnie łukowe, co w przypadku zwykłego tynku jest znacznie utrudnione. A to daje ogromne pole do popisu wyobraźni Klienta, pragnącego dla siebie indywidualnych i oryginalnych rozwiązań.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy?

Firma Akustik kompleksowo, sprawnie i profesjonalnie wprowadza w życie pomysły każdego Klienta, odciąża go od kłopotliwych, remontowych zajęć i minimalizuje do zera ryzyko niepowodzenia. Mając w ręku fach i wieloletnie doświadczenie, szybko i skutecznie realizujemy wszelkie zlecenia. Podejmujemy się małych projektów, jak i większych inwestycji, każdorazowo gwarantując satysfakcję i nowe oblicze wykończonych przez nas wnętrz.

Akustik – Jaworzno
Bogdan Morytko
ul. Wandy 60/44
43-600 Jaworzno

501 041 092

biuro@akustikwylewki.pl