O nas

O nas

Akustik to rodzinna firma remontowo-budowlana, która powstała w 1996 roku. Decyzja o jej założeniu poprzedzona została wieloletnim doświadczeniem zdobytym zagranicą. Dziś 17 at własnych doświadczeń, popartych licznymi sukcesami w branży, oraz wykwalifikowany zespół pozwalają nam spoglądać w przyszłość z szerokiej perspektywy i mierzyć się z najtrudniejszymi wyzwaniami.

Szczycimy się kadrą pracowniczą składającą się wyłącznie z fachowców, przeszkolonych w zakresie suchej zabudowy, wylewek anhydrytowych, tynków gipsowych i cementowych. Każdy z członków ekipy Akustik posiada odpowiednią wiedzę i umiejętności, które decydują o jakości wykonywanych zleceń. Zdajemy sobie sprawę, że w naszej branży aktualna jest zasada, że kto stoi w miejscu, ten się cofa, dlatego stale podnosimy kwalifikacje pracowników.

Dysponujemy niezwykle wydajnym, profesjonalnym sprzętem (m.in. agregaty tynkarskie PFT, osprzęt Hilti i Makita, szlifierki żyrafy Festool Planex, agregaty natryskowe Graco), co umożliwia nam sprostanie nawet najbardziej skomplikowanym inwestycjom. Od ponad dekady współpracujemy z firmą Knauf, co gwarantuje najwyższe standardy stosowanych przez naszą ekipę materiałów.

Tak samo chętnie przyjmujemy małe i większe zlecenia. Obsługujemy zarówno indywidualnych Klientów, jak i firmy deweloperskie. Prywatnym zleceniodawcom udzielamy fachowego doradztwa w kwestii wykonywanych prac. Taka współpraca – oparta na partnerstwie, fachowości i zaufaniu – zawsze przynosi największe korzyści. Wiemy o tym doskonale, bo przez kilkanaście lat działalności zrealizowaliśmy setki inwestycji. Teraz czekamy na Ciebie.

akustik-profilowe

Akustik – Jaworzno
Bogdan Morytko
ul. Wandy 60/44
43-600 Jaworzno

501 041 092

biuro@akustikwylewki.pl